0190170047
| سازندگان: | Molex |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors |
| برگه داده ها: | 0190170047 |
| توضیحات: | CONN QC RCPT 10-12AWG 0.250 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Molex |
| دسته بندی محصولات | Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors |
| رنگ | Yellow |
| جنسیت | Female |
| سری | InsulKrimp |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| عرض زبانه | 0.250" (6.35mm) |
| عایق | Non-Mating End Insulated |
| طول برگه | 0.310" (7.87mm) |
| سیم سنج | 10-12 AWG |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Crimp |
| نوع نصب | Free Hanging (In-Line) |
| ضخامت برگه | 0.032" (0.81mm) |
| نوع ترمینال | Standard |
| پایان تماس | Electro-Tin |
| تماس با مواد | Brass |
| طول--به طور کلی | 1.011" (25.68mm) |
| قطر عایق | 0.240" (6.10mm) |
در انبار 477 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.39 | $0.38 | $0.37 |
حداقل: 1