0002085101
| سازندگان: | Molex |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Terminals - Barrel, Bullet Connectors |
| برگه داده ها: | 0002085101 |
| توضیحات: | CONN TERM RCPT 16-24AWG CRIMP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Molex |
| دسته بندی محصولات | Terminals - Barrel, Bullet Connectors |
| رنگ | - |
| سری | Claspcon |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Reel |
| عایق | Non-Insulated |
| سیم سنج | 16-24 AWG |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Crimp |
| نوع ترمینال | Female, Receptacle (Socket) |
| پایان تماس | Tin |
| طول-بشکه | 0.471" (11.96mm) |
| تماس با مواد | Brass |
| طول--به طور کلی | 0.865" (21.97mm) |
| قطر بشکه | 0.090" (2.29mm) |
| قطر عایق | - |
| عایق مواد | - |
در انبار 65 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.08 | $0.08 | $0.08 |
حداقل: 1