MTSD064AHC6MS-1WTCS
| سازندگان: | Micron |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Memory Cards |
| برگه داده ها: | MTSD064AHC6MS-1WTCS |
| توضیحات: | Memory Cards Micro SD 64GB SD Card |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| برند | Micron |
| عرض | 11 mm |
| طول | 15 mm |
| سری | c100 |
| محصول | MicroSD Cards |
| بسته بندی | Tray |
| ابعاد | 11 mm x 15 mm |
| اندازه حافظه | 64 GB |
| زیرشاخه | Memory & Data Storage |
| تولید کننده | Micron Technology |
| نوع محصول | Memory Cards |
| پیکربندی | TLC |
| نوع رابط | Serial |
| دسته بندی محصولات | Memory Cards |
| مقدار کارخانه بسته | 120 |
| ولتاژ تامین عامل | 2.7 V to 3.6 V |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 85 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 25 C |
در انبار 97 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $21.54 | $21.11 | $20.69 |
حداقل: 1