MTA8ATF1G64HZ-3G2J1
| سازندگان: | Micron |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Memory - Modules |
| برگه داده ها: | MTA8ATF1G64HZ-3G2J1 |
| توضیحات: | Memory Modules DDR4 8GB SODIMM |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| برند | Micron |
| سرعت | 3200 MT/s |
| سری | MTA8ATF |
| محصول | SO-DIMM |
| بسته بندی | Tray |
| ابعاد | 69.73 mm x 30.13 mm x 3.7 mm |
| اندازه حافظه | 8 GB |
| نوع حافظه | DDR4 |
| زیرشاخه | Memory & Data Storage |
| تولید کننده | Micron Technology |
| نوع محصول | Memory Modules |
| تعداد پین | 260 Pin |
| دسته بندی محصولات | Memory Modules |
| مقدار کارخانه بسته | 100 |
| ولتاژ تامین عامل | 1.2 V |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 95 C |
| حداقل دمای عملیاتی | 0 C |
در انبار 96 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $61.72 | $60.49 | $59.28 |
حداقل: 1