MXR2999EL-B
| سازندگان: | Memsic Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Evaluation Boards - Sensors |
| برگه داده ها: | MXR2999EL-B |
| توضیحات: | BOARD EVAL FOR MXR2999EL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Memsic Inc. |
| دسته بندی محصولات | Evaluation Boards - Sensors |
| سری | - |
| جاسازی شده | No |
| رابط | Analog |
| قسمت وضعیت | Active |
| حساسیت | 1V/g |
| نوع سنسور | Accelerometer, 2 Axis |
| محدوده سنجش | ±0.5g |
| ولتاژ-تامین | 3V ~ 5.25V |
| محتوای ارائه شده | Board(s) |
| مورد استفاده IC/بخش | MXR2999EL |
در انبار 96 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $13.23 | $12.97 | $12.71 |
حداقل: 1