MD9238H24B1-FSR
| سازندگان: | Mechatronics Fan Group |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | DC Brushless Fans (BLDC) |
| برگه داده ها: | MD9238H24B1-FSR |
| توضیحات: | FAN AXIAL 92X38MM 24VDC WIRE |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Mechatronics Fan Group |
| دسته بندی محصولات | DC Brushless Fans (BLDC) |
| دور | 4400 RPM |
| نویز | 53.5 dB(A) |
| عرض | 38.00mm |
| سری | MD9238 |
| وزن | 0.397 lb (180.08 g) |
| جریان هوا | 100.7 CFM (2.82m³/min) |
| نوع فن | Tubeaxial |
| ویژگی | Speed Sensor (Tach), Thermal Overload Protector (TOP) |
| مصوبات | CE, TUV, UL |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | 3 Wire Leads |
| نوع بلبرینگ | Ball |
| محدوده ولتاژ | - |
| فشار استاتیک | 0.600 in H2O (149.5 Pa) |
| ولتاژ-دارای | 24VDC |
| طول عمر @ دما. | - |
| مواد تیغه | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| مواد قاب | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| اندازه/ابعاد | Square - 92mm L x 92mm H |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 0.450A |
| دمای عملیاتی | - |
در انبار 19 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $16.23 | $15.91 | $15.59 |
حداقل: 1