B24
| سازندگان: | Mechatronics Bearing Group |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Bearings |
| برگه داده ها: | B24 |
| توضیحات: | BEARING 1/8"ID 1/4"OD 1/4"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Mechatronics Bearing Group |
| دسته بندی محصولات | Bearings |
| نوع | Roller Bearing |
| عرض | 0.250" (6.35mm) 1/4" |
| سری | - |
| وزن | - |
| ویژگی | - |
| مواد | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| قطر داخلی | 0.125" (3.18mm) 1/8" |
| قطر خارجی | 0.250" (6.35mm) 1/4" |
در انبار 99 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $13.42 | $13.15 | $12.89 |
حداقل: 1