XR18W753IL48-F
| سازندگان: | MaxLinear, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Transceiver ICs |
| برگه داده ها: | XR18W753IL48-F |
| توضیحات: | IC RF TXRX ISM<1GHZ 48VFQFN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | MaxLinear, Inc. |
| دسته بندی محصولات | RF Transceiver ICs |
| نوع | TxRx Only |
| سری | - |
| پروتکل | - |
| فرکانس | 868MHz ~ 956MHz |
| بسته بندی | Tray |
| مدولاسیون | O-QPSK |
| اندازه حافظه | - |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| حساسیت | -94dBm |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 48-VFQFN Exposed Pad |
| قدرت خروجی | 0dBm |
| نرخ داده (حداکثر) | 250kbps |
| ولتاژ-تامین | 2.2V ~ 3.6V |
| رابط های سریال | I²C |
| خانواده RF/استاندارد | General ISM < 1GHz |
| جریان دریافت | 19mA |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| جریان انتقال | 22mA |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 48-QFN (7x7) |
در انبار 95 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1