LK402-25
| سازندگان: | Matrix Orbital |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Display Modules - LCD, OLED Character and Numeric |
| برگه داده ها: | LK402-25 |
| توضیحات: | LCD DISPLAY 40X2 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Matrix Orbital |
| دسته بندی محصولات | Display Modules - LCD, OLED Character and Numeric |
| سری | LK402-25 |
| اندازه نقطه | 0.60mm W x 0.65mm H |
| نور پس زمینه | - |
| رابط | I²C, RS-232, TTL |
| رنگ متن | Black |
| قسمت وضعیت | Active |
| حالت نمایش | - |
| نوع نمایش | LCD - Monochrome |
| منطقه مشاهده | 147.50mm L x 11.50mm W |
| اندازه نویسه | 5.55mm H x 3.20mm W |
| فرمت نمایش | 40 x 2 |
| رنگ پس زمینه | Yellow/Green |
| شکلبندی نویسه | 5 x 8 Dots |
| ولتاژ-تامین | 4.75V ~ 5.25V |
| رئوس مطالب L x عرض x ارتفاع | 182.00mm x 33.50mm x 31.46mm |
| تعداد نویسه ها | 80 |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 50°C |
در انبار 62 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $79.83 | $78.23 | $76.67 |
حداقل: 1