MTPS8085CP
| سازندگان: | Marktech Optoelectronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Infrared, UV, Visible Emitters |
| برگه داده ها: | MTPS8085CP |
| توضیحات: | EMITTER IR 855NM 60MA SMD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Marktech Optoelectronics |
| دسته بندی محصولات | Infrared, UV, Visible Emitters |
| نوع | Infrared (IR) |
| سری | Point Source |
| بسته بندی | Bulk |
| طول موج | 855nm |
| جهت | Top View |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| زاویه دید | 12° |
| بسته بندی/مورد | 2-SMD, No Lead |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 85°C (TA) |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (تایپ) | 1.7V |
| جریان مستقیم دی سی (If) (حداکثر) | 60mA |
| شدت تابشی (به عنوان مثال) دقیقه @ اگر | - |
در انبار 10 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $24.27 | $23.78 | $23.31 |
حداقل: 1