MTMD7885T38
| سازندگان: | Marktech Optoelectronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Infrared, UV, Visible Emitters |
| برگه داده ها: | MTMD7885T38 |
| توضیحات: | EMITTER IR MULTI-NM 100MA TO-5-8 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Marktech Optoelectronics |
| دسته بندی محصولات | Infrared, UV, Visible Emitters |
| نوع | Infrared (IR), Visible |
| سری | - |
| بسته بندی | Bulk |
| طول موج | 850nm (x2), 810nm (x2), 770nm (x2) |
| جهت | Top View |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Through Hole |
| زاویه دید | - |
| بسته بندی/مورد | TO-5 Variant, 8 Leads, Lens Top Metal Can |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 85°C (TA) |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (تایپ) | 1.4V (x2), 1.55V (x2), 1.6V (x2) |
| جریان مستقیم دی سی (If) (حداکثر) | 100mA (x2), 100mA (x2), 50mA (x2) |
| شدت تابشی (به عنوان مثال) دقیقه @ اگر | - |
در انبار 87 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $26.60 | $26.07 | $25.55 |
حداقل: 1