MTD8600N-T
| سازندگان: | Marktech Optoelectronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Optical Sensors - Phototransistors |
| برگه داده ها: | MTD8600N-T |
| توضیحات: | SENSOR PHOTO 880NM TOP TO18-2 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Marktech Optoelectronics |
| دسته بندی محصولات | Optical Sensors - Phototransistors |
| سری | - |
| بسته بندی | Bulk |
| طول موج | 880nm |
| جهت | Top View |
| قسمت وضعیت | Active |
| قدرت حداکثر | 250mW |
| نوع نصب | Through Hole |
| زاویه دید | 24° |
| بسته بندی/مورد | TO-18-2 Metal Can |
| دمای عملیاتی | -30°C ~ 100°C (TA) |
| جریان ، تاریک (شناسه) (حداکثر) | 100nA |
| جریان-کلکتور (آیسی) (حداکثر) | 50mA |
| ولتاژ جمع آوری تجزیه امیتر (حداکثر) | 30V |
در انبار 19 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $5.67 | $5.56 | $5.45 |
حداقل: 1