ZA5074-2.5
| سازندگان: | MPD (Memory Protection Devices) |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Cigarette Lighter Assemblies |
| برگه داده ها: | ZA5074-2.5 |
| توضیحات: | AUTO CBL ASSY W/PLG 12V 5A W/LED |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| نوع | Cable, Auto Power Plug to 2.5mm DC Plug |
| رنگ | Black |
| سری | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| مشخصات | 12' (3.65m) Coiled Cord, ABS, Fused, LED Indicator |
| ولتاژ-دارای | 12V |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 5A |