MAAM-011275-DIE
| سازندگان: | M/A-Com Technology Solutions |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Amplifiers |
| برگه داده ها: | MAAM-011275-DIE |
| توضیحات: | WIDEBAND DISTRIBUTED AMPLIFIER |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | M/A-Com Technology Solutions |
| دسته بندی محصولات | RF Amplifiers |
| دست آوردن | 16dB |
| P1dB | 21dBm |
| سری | - |
| نوع RF | General Purpose |
| فرکانس | 30KHz ~ 40GHz |
| قسمت وضعیت | Active |
| شکل سر و صدا | 6.8dB |
| بسته بندی/مورد | Die |
| فرکانس آزمون | 22GHz |
| جریان--عرضه | 200mA |
| ولتاژ-تامین | 3V ~ 8V |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | Die |
در انبار 100 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $113.05 | $110.79 | $108.57 |
حداقل: 1