17253BK
| سازندگان: | Luxo |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Lamps - Magnifying, Task |
| برگه داده ها: | 17253BK |
| توضیحات: | LAMP MAG 3 DIOPT FLUORESCENT 22W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Luxo |
| دسته بندی محصولات | Lamps - Magnifying, Task |
| بازوی | 30.00" (762.0mm) |
| لامپ | Fluorescent, 22W |
| رنگ | Black |
| سری | KFM™ |
| وزن | - |
| ولتاژ | - |
| طول سیم | - |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نصب | Base, Weighted |
| سبک لنز/اندازه | 3 Diopter (1.75x), 5.00" (127.00mm) Diameter |
| لامپ/نوع ذره بین | Lamp, Magnifier |