16346WT
| سازندگان: | Luxo |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Lamps - Magnifying, Task |
| برگه داده ها: | 16346WT |
| توضیحات: | LAMP MAGNIFIER 5 DIOPT 115V 22W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Luxo |
| دسته بندی محصولات | Lamps - Magnifying, Task |
| بازوی | 45.00" (1143.0mm) |
| لامپ | Fluorescent, 22W |
| رنگ | White |
| سری | IFM |
| وزن | - |
| ولتاژ | 115V |
| طول سیم | - |
| قسمت وضعیت | Discontinued at Digi-Key |
| نوع نصب | Edge Clamp |
| سبک لنز/اندازه | 5 Diopter (2.25x), 5.00" (127.00mm) Diameter |
| لامپ/نوع ذره بین | Lamp, Magnifier |