LDT-M2804RI
| سازندگان: | Lumex Opto/Components Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Display Modules - LED Character and Numeric |
| برگه داده ها: | LDT-M2804RI |
| توضیحات: | 0.28" THREE DIGIT SEVEN SEGMENT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Lumex Opto/Components Inc. |
| دسته بندی محصولات | Display Modules - LED Character and Numeric |
| رنگ | Red |
| سری | - |
| پین معمولی | Common Anode |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نمایش | 7-Segment |
| جریان-تست | 10mA |
| بسته بندی/مورد | 12-DIP (0.300", 7.62mm) |
| رقمی/اندازه آلفا | 0.28" (7.00mm) |
| اندازه/ابعاد | 0.887" H x 0.394" W x 0.240" D (22.53mm x 10.00mm x 6.10mm) |
| طول موج-اوج | 635nm |
| امتیاز millicandela | 5000mcd |
| تعداد نویسه ها | 3 |
| استهلاک قدرت (حداکثر) | 105mW |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (تایپ) | 2V |
در انبار 88 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.51 | $1.48 | $1.45 |
حداقل: 1