LDQ-N282RI
| سازندگان: | Lumex Opto/Components Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Display Modules - LED Character and Numeric |
| برگه داده ها: | LDQ-N282RI |
| توضیحات: | LED DISP .28" QUAD CC GREEN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Lumex Opto/Components Inc. |
| دسته بندی محصولات | Display Modules - LED Character and Numeric |
| رنگ | Green |
| سری | - |
| بسته بندی | Bulk |
| پین معمولی | Common Cathode |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نمایش | 7-Segment |
| جریان-تست | 10mA |
| فرمت نمایش | - |
| بسته بندی/مورد | 12-DIP (0.300", 7.62mm) |
| رقمی/اندازه آلفا | 0.28" (7.00mm) |
| اندازه/ابعاد | 0.402" H x 1.268" W x 0.228" D (10.20mm x 32.20mm x 5.80mm) |
| طول موج-اوج | 565nm |
| امتیاز millicandela | 2.2mcd |
| تعداد نویسه ها | 4 |
| استهلاک قدرت (حداکثر) | 105mW |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (تایپ) | 2.2V |
در انبار 97 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.25 | $2.21 | $2.16 |
حداقل: 1