LDM-07457MI
| سازندگان: | Lumex Opto/Components Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Display Modules - LED Dot Matrix and Cluster |
| برگه داده ها: | LDM-07457MI |
| توضیحات: | LED MATRIX 5X7 .7" 565NM RED CA |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Lumex Opto/Components Inc. |
| دسته بندی محصولات | Display Modules - LED Dot Matrix and Cluster |
| رنگ | Red |
| سری | - |
| رابط | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| پیکربندی | 5 x 7 |
| اندازه/ابعاد | 0.50" L x 0.70" W x 0.25" H (12.70mm x 17.80mm x 6.30mm) |
| اتصال داخلی | Common Cathode Row, Common Anode Column |
| امتیاز millicandela | 2mcd |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (تایپ) | 2V |
در انبار 91 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1