LDD-HTF304NI
| سازندگان: | Lumex Opto/Components Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Display Modules - LED Character and Numeric |
| برگه داده ها: | LDD-HTF304NI |
| توضیحات: | LED DISPLAY 7-SEG RED 2-DIGIT CA |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Lumex Opto/Components Inc. |
| دسته بندی محصولات | Display Modules - LED Character and Numeric |
| رنگ | Red |
| سری | - |
| بسته بندی | Tube |
| پین معمولی | Common Cathode |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نمایش | 7-Segment |
| جریان-تست | 10mA |
| فرمت نمایش | - |
| بسته بندی/مورد | 10-DIP (0.400", 10.16mm), 9 Leads |
| رقمی/اندازه آلفا | 0.30" (7.62mm) |
| اندازه/ابعاد | 0.591" H x 0.610" W x 0.283" D (15.00mm x 15.50mm x 7.20mm) |
| طول موج-اوج | 635nm |
| امتیاز millicandela | 2mcd |
| تعداد نویسه ها | 2 |
| استهلاک قدرت (حداکثر) | 105mW |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (تایپ) | 2V |
در انبار 77 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.80 | $0.78 | $0.77 |
حداقل: 1