LDD-C4304RI
| سازندگان: | Lumex Opto/Components Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Display Modules - LED Character and Numeric |
| برگه داده ها: | LDD-C4304RI |
| توضیحات: | LED DISP 7SEG .43" 625NM RED CC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Lumex Opto/Components Inc. |
| دسته بندی محصولات | Display Modules - LED Character and Numeric |
| رنگ | Red |
| سری | - |
| بسته بندی | Bulk |
| پین معمولی | Common Cathode |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نمایش | 7-Segment |
| جریان-تست | 10mA |
| فرمت نمایش | - |
| بسته بندی/مورد | 18-DIP (0.600", 15.24mm) |
| رقمی/اندازه آلفا | 0.43" (11.00mm) |
| اندازه/ابعاد | 0.740" H x 0.937" W x 0.256" D (18.80mm x 23.80mm x 6.50mm) |
| طول موج-اوج | 635nm |
| امتیاز millicandela | 3.9mcd |
| تعداد نویسه ها | 2 |
| استهلاک قدرت (حداکثر) | 105mW |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (تایپ) | 2V |