SZ1SMB70AT3G
| سازندگان: | Littelfuse |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | SZ1SMB70AT3G |
| توضیحات: | TVS Diodes / ESD Suppressors Zen TVS 600W 70V UNI DO-214AA TR13 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| برند | Littelfuse |
| سری | SZ1SMBxxxAT3G |
| قطب | Unidirectional |
| زیرشاخه | TVS Diodes / ESD Suppression Diodes |
| تولید کننده | Littelfuse |
| نوع محصول | TVS Diodes |
| بسته بندی/مورد | DO-214AA-2 |
| ولتاژ کاری | 70 V |
| ولتاژ بستن | 113 V |
| دسته بندی محصولات | TVS Diodes / ESD Suppressors |
| ولتاژ تفکیک | 77.8 V |
| سبک ختم | SMD/SMT |
| تعداد کانال | 1 Channel |
| خازن دیود سی دی | 260 pF |
| Pd-قدرت استهلاک | 550 mW |
| جریان پالس با پیک ipp | 5.3 A |
| ولتاژ تامین عامل | 70 V |
| Vesd-ولتاژ ESD هوا فاصله | 16 kV |
| Vesd-تماس با ولتاژ ESD | 16 kV |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 150 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 65 C |
| از pppm-قله پالس قدرت استهلاک | 600 W |
در انبار 94 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.70 | $0.69 | $0.67 |
حداقل: 1