SMCG170A-HR
| سازندگان: | Littelfuse |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | SMCG170A-HR |
| توضیحات: | TVS Diodes / ESD Suppressors TVS 1.5KW 170V 5%UNI DO-215AB TR13 RoHS |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| برند | Littelfuse |
| سری | SMCG-HR |
| قطب | Unidirectional |
| زیرشاخه | TVS Diodes / ESD Suppression Diodes |
| تولید کننده | Littelfuse |
| نوع محصول | ESD Suppressors |
| بسته بندی/مورد | DO-215AB-2 |
| ولتاژ کاری | 170 V |
| ولتاژ بستن | 275 V |
| دسته بندی محصولات | TVS Diodes / ESD Suppressors |
| ولتاژ تفکیک | 189 V |
| سبک ختم | SMD/SMT |
| تعداد کانال | 1 Channel |
| Vf-ولتاژ رو به جلو | 3.5 V |
| Pd-قدرت استهلاک | 6.5 W |
| جریان پالس با پیک ipp | 5.5 A |
| Vesd-ولتاژ ESD هوا فاصله | 15 kV |
| Vesd-تماس با ولتاژ ESD | 8 kV |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 150 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 55 C |
| از pppm-قله پالس قدرت استهلاک | 1500 W |
در انبار 93 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $14.41 | $14.12 | $13.84 |
حداقل: 1