SA28CA-B
| سازندگان: | Littelfuse |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | SA28CA-B |
| توضیحات: | TVS Diodes / ESD Suppressors TVS DIODE AXIAL LEAD - SA28CA BULK |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| برند | Littelfuse |
| بسته بندی | Bulk |
| زیرشاخه | TVS Diodes / ESD Suppression Diodes |
| تولید کننده | Littelfuse |
| نوع محصول | TVS Diodes |
| ولتاژ بستن | 45.4 V |
| دسته بندی محصولات | TVS Diodes / ESD Suppressors |
| ولتاژ تفکیک | 34.4 V |
| مقدار کارخانه بسته | 1000 |
| جریان پالس با پیک ipp | 11.2 A |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 175 C |
| از pppm-قله پالس قدرت استهلاک | 500 W |
در انبار 60 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.50 | $0.49 | $0.48 |
حداقل: 1