SP7538PUTG
| سازندگان: | Littelfuse Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | TVS - Diodes |
| برگه داده ها: | SP7538PUTG |
| توضیحات: | TVS DIODE 5V 7V 9UDFN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Littelfuse Inc. |
| دسته بندی محصولات | TVS - Diodes |
| نوع | Steering (Rail to Rail) |
| سری | SP7538P |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | HDMI |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 9-UDFN |
| پالس قدرت اوج | - |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| حفاظت از خطوط برق | Yes |
| خازن @ فرکانس | 0.5pF @ 1MHz |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 9-µDFN (3.8x1) |
| کانال های بدونجهت | 8 |
| ولتاژ-تفکیک (حداقل) | - |
| ولتاژ-بستن (حداکثر) @ Ipp | 7V (Typ) |
| -مناقشه-معکوس (تایپ) | 5V (Max) |
| جریان پالس (10/1000μs) | 2A (8/20µs) |
در انبار 2374 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1