PLED9Q12
| سازندگان: | Littelfuse Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Lighting Protection |
| برگه داده ها: | PLED9Q12 |
| توضیحات: | LIGHT PROTECTOR LED SHUNT 9V SMD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Littelfuse Inc. |
| دسته بندی محصولات | Lighting Protection |
| سری | PLED® |
| ولتاژ | 9V |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| فن آوری | LED Shunt |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | LED Protection |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 2-TDFN |
| تعداد مدارهای | 1 |
| ولتاژ-بستن | 18V |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 2-QFN (3x3) |
در انبار 336 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1