MDSM-4R-12-23
| سازندگان: | Littelfuse Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Magnetic, Reed Switches |
| برگه داده ها: | MDSM-4R-12-23 |
| توضیحات: | SWITCH REED SPST-NO 350MA 140V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Littelfuse Inc. |
| دسته بندی محصولات | Magnetic, Reed Switches |
| نوع | Glass Body |
| سری | MDSM-4 |
| مدار | SPST-NO |
| بسته بندی | Bulk |
| خازن | 0.2pF |
| قسمت وضعیت | Active |
| اندازه بدن | 0.090" Dia x 0.600" L (2.28mm x 15.24mm) |
| زمان عمل | 0.6ms |
| زمان انتشار | 0.2ms |
| نوع نصب | Surface Mount |
| عمل محدوده | 12 ~ 23AT |
| قدرت دارای امتیاز | 10W |
| محدوده انتشار | - |
| جریان-حمل | 1.2A (DC) |
| طول--به طور کلی | 0.760" (19.30mm) |
| سبک ختم | Gull Wing |
| ارتفاع بالای صفحه | 0.112" (2.85mm) |
| تعویض جریان | 350mA (AC), 500mA (DC) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C |
| ولتاژ-سوئیچینگ AC | 140V |
| ولتاژ سوئیچینگ دی سی | 200V |
در انبار 2897 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.54 | $1.51 | $1.48 |
حداقل: 1