LLC845F25P
| سازندگان: | Littelfuse Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Controllers - Liquid, Level |
| برگه داده ها: | LLC845F25P |
| توضیحات: | CONTROL LIQ LEV 120VAC 5SEC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Littelfuse Inc. |
| دسته بندی محصولات | Controllers - Liquid, Level |
| نوع | Constant Level |
| سری | LLC8 |
| ویژگی | LED Indicator |
| نوع خروجی | Relay |
| قسمت وضعیت | Active |
| حساسیت | Fixed, 25kOhm |
| فرم تماس با ما | SPDT (1 Form C) |
| نوع نصب | Chassis Mount |
| ولتاژ-تامین | 120VAC |
| سبک ختم | Quick Connect - 0.187"/0.250" |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 60°C |
| امتیاز تماس @ ولتاژ | 10A @ 120VAC |
| کنترل از راه دور به سنسور (حداکثر) | - |
در انبار 4 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $78.98 | $77.40 | $75.85 |
حداقل: 1