KRDM120
| سازندگان: | Littelfuse Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Time Delay Relays |
| برگه داده ها: | KRDM120 |
| توضیحات: | RELAY TIME DELAY 10SEC 10A 125V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Littelfuse Inc. |
| دسته بندی محصولات | Time Delay Relays |
| سری | KRDM |
| مدار | SPDT (1 Form C) |
| تابع | On-Delay |
| زمان تاخیر | 0.1 Sec ~ 10 Sec |
| نوع رله | Mechanical Relay |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Chassis Mount |
| ولتاژ-تامین | 12VDC |
| سبک ختم | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| زمان شروع روش | Input Voltage |
| امتیاز تماس @ ولتاژ | 10A @ 125VAC |
| روش تنظیم زمان | Screwdriver Slot |
در انبار 11 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $64.92 | $63.62 | $62.35 |
حداقل: 1