HE721C2450
| سازندگان: | Littelfuse Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Reed Relays |
| برگه داده ها: | HE721C2450 |
| توضیحات: | RELAY REED SPDT 250MA 24V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Littelfuse Inc. |
| دسته بندی محصولات | Reed Relays |
| سری | HE700 |
| ویژگی | Diode, EMI Shielded |
| نوع سیم پیچ | Non Latching |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Active |
| مهر و موم امتیاز | - |
| جریان کویل | 12.0mA |
| ولتاژ کویل | 24VDC |
| فرم تماس با ما | SPDT (1 Form C) |
| زمان عمل | 3ms |
| زمان انتشار | 3ms |
| نوع نصب | Through Hole |
| مقاومت کویل | 2 kOhms |
| تماس با مواد | - |
| ولتاژ سوئیچینگ | 175VDC - Max |
| سبک ختم | PC Pin |
| باید کار ولتاژ | 16 VDC |
| باید ولتاژ را آزاد کند | 2 VDC |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| رتبه تماس (فعلی) | 250mA |
در انبار 59 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3.04 | $2.98 | $2.92 |
حداقل: 1