LTP-587Y
| سازندگان: | Lite-On, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Display Modules - LED Character and Numeric |
| برگه داده ها: | LTP-587Y |
| توضیحات: | LED ALPHANUMERIC .5" YELLOW CA |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Lite-On, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Display Modules - LED Character and Numeric |
| رنگ | Yellow |
| سری | - |
| بسته بندی | Tube |
| پین معمولی | Common Anode |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نمایش | 16-Segment, Alphanumeric |
| جریان-تست | 20mA |
| بسته بندی/مورد | 18-DIP (0.500", 12.70mm) |
| رقمی/اندازه آلفا | 0.50" (12.70mm) |
| اندازه/ابعاد | 0.984" H x 0.630" W x 0.374" D (25.00mm x 16.00mm x 9.50mm) |
| طول موج-اوج | 585nm |
| امتیاز millicandela | 2.2mcd |
| تعداد نویسه ها | 1 |
| استهلاک قدرت (حداکثر) | 60mW |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (تایپ) | 2.1V |
در انبار 74 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.16 | $1.14 | $1.11 |
حداقل: 1