LTP-2158AHR
| سازندگان: | Lite-On, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Display Modules - LED Dot Matrix and Cluster |
| برگه داده ها: | LTP-2158AHR |
| توضیحات: | LED MATRIX 5X8 2.3" HI-EFF RED |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Lite-On, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Display Modules - LED Dot Matrix and Cluster |
| رنگ | Red |
| سری | - |
| رابط | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| پیکربندی | 5 x 8 |
| اندازه/ابعاد | 1.50" L x 2.39" W x 0.35" H (38.1mm x 60.8mm x 8.9mm) |
| اتصال داخلی | Common Anode Row, Common Cathode Column |
| امتیاز millicandela | 4.8mcd |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (تایپ) | 2V |
در انبار 476 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $6.50 | $6.37 | $6.24 |
حداقل: 1