LTC-4724JS
| سازندگان: | Lite-On, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Display Modules - LED Character and Numeric |
| برگه داده ها: | LTC-4724JS |
| توضیحات: | LED 7-SEGMENT .4" 3DGT YELLOW CC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Lite-On, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Display Modules - LED Character and Numeric |
| رنگ | Yellow |
| سری | - |
| بسته بندی | Tube |
| پین معمولی | Common Cathode |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نمایش | 7-Segment |
| جریان-تست | 20mA |
| بسته بندی/مورد | 15-DIP (0.400", 10.16mm), 12 Leads |
| رقمی/اندازه آلفا | 0.39" (10.00mm) |
| اندازه/ابعاد | 0.504" H x 1.182" W x 0.276" D (12.80mm x 30.02mm x 7.00mm) |
| طول موج-اوج | 588nm |
| امتیاز millicandela | 0.65mcd |
| تعداد نویسه ها | 3 |
| استهلاک قدرت (حداکثر) | 40mW |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (تایپ) | 2.05V |
در انبار 83 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.43 | $1.40 | $1.37 |
حداقل: 1