LSHD-7801
| سازندگان: | Lite-On, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Display Modules - LED Character and Numeric |
| برگه داده ها: | LSHD-7801 |
| توضیحات: | LED 7-SEG .3" GREEN 565NM CA |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Lite-On, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Display Modules - LED Character and Numeric |
| رنگ | Green |
| سری | - |
| بسته بندی | Tube |
| پین معمولی | Common Anode |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نمایش | 7-Segment |
| جریان-تست | 20mA |
| بسته بندی/مورد | 10-DIP (0.200", 5.08mm) |
| رقمی/اندازه آلفا | 0.30" (7.62mm) |
| اندازه/ابعاد | 0.500" H x 0.300" W x 0.240" D (12.70mm x 7.62mm x 6.09mm) |
| طول موج-اوج | 565nm |
| امتیاز millicandela | 1.6mcd |
| تعداد نویسه ها | 1 |
| استهلاک قدرت (حداکثر) | 75mW |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (تایپ) | 2.1V |
در انبار 6960 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.60 | $1.57 | $1.54 |
حداقل: 1