EXH160SFK
| سازندگان: | Laird Technologies IAS |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Antennas |
| برگه داده ها: | EXH160SFK |
| توضیحات: | RF ANT 160MHZ WHIP STR SFK CONN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Laird Technologies IAS |
| دسته بندی محصولات | RF Antennas |
| دست آوردن | - |
| VSWR | 2 |
| سری | EXH |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| قدرت حداکثر | 50W |
| از دست دادن بازگشت | - |
| ختم | SFK |
| نوع آنتن | Whip, Straight |
| برنامه | - |
| ارتفاع (حداکثر) | 10.500" (266.70mm) |
| نوع نصب | Connector Mount |
| گروه فرکانسی | VHF (f < 300MHz) |
| محدوده فرکانسی | 155MHz ~ 165MHz |
| تعداد باندها | 1 |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| خانواده RF/استاندارد | - |
| فرکانس (مرکز/گروه) | 160MHz |
در انبار 84 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $16.66 | $16.33 | $16.00 |
حداقل: 1