WP-23502-P07
| سازندگان: | Knowles |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Microphones |
| برگه داده ها: | WP-23502-P07 |
| توضیحات: | MIC COND ANALOG OMNI -52DB |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Knowles |
| دسته بندی محصولات | Microphones |
| نوع | Electret Condenser |
| شکل | Rectangular |
| سری | WP |
| رأی | Waterproof |
| جهت | Omnidirectional |
| امپدانس | 4.4 kOhms |
| بسته بندی | Bulk |
| نسبت S/N | - |
| نوع خروجی | Analog |
| قسمت وضعیت | Active |
| حساسیت | -52dB ±3dB @ 74dB SPL |
| ختم | Wire Leads |
| ارتفاع (حداکثر) | 0.089" (2.26mm) |
| مکان درگاه | Top |
| محدوده ولتاژ | 1.3V ~ 10V |
| محدوده فرکانسی | 100Hz ~ 6kHz |
| ولتاژ-دارای | 1.3V |
| جریان--عرضه | 50µA |
| اندازه/ابعاد | 0.219" L x 0.157" W (5.56mm x 3.99mm) |
در انبار 107 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $38.92 | $38.14 | $37.38 |
حداقل: 1