EM-26425-C79
| سازندگان: | Knowles |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Microphones |
| برگه داده ها: | EM-26425-C79 |
| توضیحات: | MICROPHONE |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Knowles |
| دسته بندی محصولات | Microphones |
| نوع | Electret Condenser, Matched Set |
| شکل | - |
| سری | EM |
| جهت | Omnidirectional |
| بسته بندی | Tray |
| نسبت S/N | - |
| نوع خروجی | Analog |
| قسمت وضعیت | Active |
| حساسیت | - |
| ختم | Solder Pads |
| ارتفاع (حداکثر) | 0.090" (2.28mm) |
| مکان درگاه | Side |
| محدوده فرکانسی | 500Hz ~ 4kHz |
| ولتاژ-دارای | 930mV |
| اندازه/ابعاد | 0.141" L x 0.141" W (3.57mm x 3.57mm) |
در انبار 90 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $31.36 | $30.73 | $30.12 |
حداقل: 1