NT25-6
| سازندگان: | Knowles Voltronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Trimmers, Variable Capacitors |
| برگه داده ها: | NT25-6 |
| توضیحات: | CAP PTFE TRIMMER 5-25PF 3000V PN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Knowles Voltronics |
| دسته بندی محصولات | Trimmers, Variable Capacitors |
| سری | NT |
| ویژگی | Non-Magnetic |
| Q @ ماژولهای عملیاتی | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Panel Mount |
| نوع تنظیم | Side |
| ولتاژ-دارای | 3000V |
| اندازه/ابعاد | 0.063" Dia (1.60mm) |
| محدوده خازن | 5 ~ 25pF |
| مواد دی الکتریک | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 1.870" (47.50mm) |
| دمای عملیاتی | -65°C ~ 125°C |
در انبار 72 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $248.86 | $243.88 | $239.01 |
حداقل: 1