NMNT23-6
| سازندگان: | Knowles Voltronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Trimmers, Variable Capacitors |
| برگه داده ها: | NMNT23-6 |
| توضیحات: | CAP TRIMMER 3-23PF 3000V PNL MNT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Knowles Voltronics |
| دسته بندی محصولات | Trimmers, Variable Capacitors |
| سری | NT |
| ویژگی | Non-Magnetic |
| Q @ ماژولهای عملیاتی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Panel Mount |
| نوع تنظیم | Top |
| ولتاژ-دارای | 3000V |
| اندازه/ابعاد | 0.380" Dia (9.65mm) |
| محدوده خازن | 3 ~ 23pF |
| مواد دی الکتریک | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 1.700" (43.18mm) |
| دمای عملیاتی | -65°C ~ 125°C |
در انبار 18 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $217.41 | $213.06 | $208.80 |
حداقل: 1