1206J0500471KAR
| سازندگان: | Knowles Syfer |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Ceramic Capacitors |
| توضیحات: | CAP CER 470PF 50V C0G/NP0 1206 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سری | - |
| رأی | AEC-Q200 |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| تحمل | ±10% |
| سبک سرب | - |
| خازن | 470pF |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | Automotive |
| نرخ شکست | - |
| فاصله سرب | - |
| نوع نصب | Surface Mount, MLCC |
| بسته بندی/مورد | 1206 (3216 Metric) |
| ضخامت (حداکثر) | 0.063" (1.60mm) |
| ولتاژ-دارای | 50V |
| اندازه/ابعاد | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | - |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |