SC08-21YWA
| سازندگان: | Kingbright |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Display Modules - LED Character and Numeric |
| برگه داده ها: | SC08-21YWA |
| توضیحات: | DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 0.8" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Kingbright |
| دسته بندی محصولات | Display Modules - LED Character and Numeric |
| رنگ | Yellow |
| سری | - |
| بسته بندی | Tube |
| پین معمولی | Common Cathode |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نمایش | 7-Segment |
| جریان-تست | 20mA |
| بسته بندی/مورد | 18-DIP (0.600", 15.24mm), 15 Leads |
| رقمی/اندازه آلفا | 0.80" (20.32mm) |
| اندازه/ابعاد | 0.984" H x 0.732" W x 0.417" D (25.00mm x 18.60mm x 10.60mm) |
| طول موج-اوج | 590nm |
| امتیاز millicandela | 7.9mcd |
| تعداد نویسه ها | 1 |
| استهلاک قدرت (حداکثر) | 75mW |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (تایپ) | 2.1V |
در انبار 51 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1