SC03-12GWA
| سازندگان: | Kingbright |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Display Modules - LED Character and Numeric |
| برگه داده ها: | SC03-12GWA |
| توضیحات: | DISPLAY 0.3" SGL 568NM GRN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Kingbright |
| دسته بندی محصولات | Display Modules - LED Character and Numeric |
| رنگ | Green |
| سری | - |
| بسته بندی | Tube |
| پین معمولی | Common Cathode |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نمایش | 7-Segment |
| جریان-تست | 20mA |
| بسته بندی/مورد | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| رقمی/اندازه آلفا | 0.30" (7.62mm) |
| اندازه/ابعاد | 0.750" H x 0.400" W x 0.240" D (19.06mm x 10.16mm x 6.10mm) |
| طول موج-اوج | 565nm |
| امتیاز millicandela | 11mcd |
| تعداد نویسه ها | 1 |
| استهلاک قدرت (حداکثر) | 62.5mW |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (تایپ) | 2.2V |
در انبار 1938 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.96 | $1.92 | $1.88 |
حداقل: 1