BA56-12GWA
| سازندگان: | Kingbright |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Display Modules - LED Character and Numeric |
| برگه داده ها: | BA56-12GWA |
| توضیحات: | DISPLAY 565NM GRN 3DIG 0.56" TH |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Kingbright |
| دسته بندی محصولات | Display Modules - LED Character and Numeric |
| رنگ | Green |
| سری | - |
| بسته بندی | Tube |
| پین معمولی | Common Anode |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نمایش | 7-Segment |
| جریان-تست | 20mA |
| بسته بندی/مورد | 28-DIP Module (0.600", 15.24mm), 12 Leads |
| رقمی/اندازه آلفا | 0.56" (14.22mm) |
| اندازه/ابعاد | 1.480" H x 0.748" W x 0.319" D (37.60mm x 19.00mm x 8.10mm) |
| طول موج-اوج | 565nm |
| امتیاز millicandela | 8.6mcd |
| تعداد نویسه ها | 3 |
| استهلاک قدرت (حداکثر) | 62.5mW |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (تایپ) | 2.2V |
در انبار 19229 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $5.04 | $4.94 | $4.84 |
حداقل: 1