APTR3216SECK
| سازندگان: | Kingbright |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | LED Indication - Discrete |
| برگه داده ها: | APTR3216SECK |
| توضیحات: | LED ORANGE CLEAR CHIP SMD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Kingbright |
| دسته بندی محصولات | LED Indication - Discrete |
| رنگ | Orange |
| سری | Heli-R |
| ویژگی | - |
| اندازه لنز | 1.40mm x 1.60mm |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| رنگ لنز | Colorless |
| سبک لنز | Rectangle with Flat Top |
| قسمت وضعیت | Active |
| ارتفاع (حداکثر) | 1.05mm |
| پیکربندی | Standard |
| نوع نصب | Surface Mount, Bottom Entry |
| زاویه دید | 120° |
| جریان-تست | 20mA |
| بسته بندی/مورد | 1206 (3216 Metric) |
| اندازه/ابعاد | 3.20mm L x 1.60mm W |
| شفافیت لنز | Clear |
| طول موج-اوج | 610nm |
| امتیاز millicandela | 180mcd |
| طول موج-غالب | 601nm |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | Chip LED |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (تایپ) | 2.1V |
در انبار 74 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.07 | $0.07 | $0.07 |
حداقل: 1