ACSA56-41SRWA-F01
| سازندگان: | Kingbright |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Display Modules - LED Character and Numeric |
| برگه داده ها: | ACSA56-41SRWA-F01 |
| توضیحات: | DISPLAY 0.56" SGL 660NM RED SMD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Kingbright |
| دسته بندی محصولات | Display Modules - LED Character and Numeric |
| رنگ | Red |
| سری | - |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| پین معمولی | Common Anode |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نمایش | 7-Segment |
| جریان-تست | 20mA |
| بسته بندی/مورد | 10-SMD, No Lead |
| رقمی/اندازه آلفا | 0.56" (14.22mm) |
| اندازه/ابعاد | 0.669" H x 0.488" W x 0.148" D (17.00mm x 12.40mm x 3.75mm) |
| طول موج-اوج | 660nm |
| امتیاز millicandela | 26mcd |
| تعداد نویسه ها | 1 |
| استهلاک قدرت (حداکثر) | 75mW |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (تایپ) | 1.85V |
در انبار 4595 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1