8354
| سازندگان: | Keystone Electronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Handles |
| برگه داده ها: | 8354 |
| توضیحات: | HANDLE CARRY LEATHER BLACK 4.25" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Keystone Electronics |
| دسته بندی محصولات | Handles |
| نوع | Hinged Ends |
| ارتفاع | 2.500" (63.50mm) |
| سری | - |
| مواد | Styrene |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Screw Holes, Back |
| موضوع/پیچ/اندازه سوراخ | #10-24 |
| طول مرکز به مرکز | 4.250" (107.95mm) |
در انبار 97 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $19.00 | $18.62 | $18.25 |
حداقل: 1