R73UI0330SE03J
| سازندگان: | KEMET |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Film Capacitors |
| برگه داده ها: | R73UI0330SE03J |
| توضیحات: | CAP FILM 330PF 5% 2KVDC RADIAL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | KEMET |
| دسته بندی محصولات | Film Capacitors |
| سری | R73 |
| رأی | AEC-Q200 |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±5% |
| خازن | 330pF |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | PC Pins |
| برنامه | Automotive; DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT |
| فاصله سرب | 0.591" (15.00mm) |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Radial |
| اندازه/ابعاد | 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) |
| مواد دی الکتریک | Polypropylene (PP), Metallized |
| ولتاژ امتیاز-AC | 500V |
| ولتاژ امتیاز-DC | 2000V (2kV) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.433" (11.00mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 105°C |
در انبار 4014 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.86 | $0.84 | $0.83 |
حداقل: 1