C0603C562F4JAC7867
| سازندگان: | KEMET |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Ceramic Capacitors |
| برگه داده ها: | C0603C562F4JAC7867 |
| توضیحات: | CAP CER 5600PF 16V U2J 0603 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | KEMET |
| دسته بندی محصولات | Ceramic Capacitors |
| سری | SMD Comm U2J |
| رأی | - |
| ویژگی | Low ESL, Low Dissipation Factor |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| تحمل | ±1% |
| سبک سرب | - |
| خازن | 5600pF |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | General Purpose |
| نرخ شکست | - |
| فاصله سرب | - |
| نوع نصب | Surface Mount, MLCC |
| بسته بندی/مورد | 0603 (1608 Metric) |
| ضخامت (حداکثر) | 0.034" (0.87mm) |
| ولتاژ-دارای | 16V |
| اندازه/ابعاد | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | - |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| ضریب دما | U2J |
در انبار 93 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.39 | $0.38 | $0.37 |
حداقل: 1