C0402C390F4HACAUTO
| سازندگان: | KEMET |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Ceramic Capacitors |
| برگه داده ها: | C0402C390F4HACAUTO |
| توضیحات: | CAP CER 0402 39PF 16V ULTRA STAB |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | KEMET |
| دسته بندی محصولات | Ceramic Capacitors |
| سری | SMD Auto X8R HT150C |
| رأی | AEC-Q200 |
| ویژگی | Low ESL, High Temperature |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| تحمل | ±1% |
| خازن | 39pF |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | Automotive |
| نرخ شکست | - |
| فاصله سرب | - |
| نوع نصب | Surface Mount, MLCC |
| بسته بندی/مورد | 0402 (1005 Metric) |
| ضخامت (حداکثر) | 0.022" (0.55mm) |
| ولتاژ-دارای | 16V |
| اندازه/ابعاد | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | - |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 150°C |
| ضریب دما | X8R |
در انبار 65 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.03 | $0.03 | $0.03 |
حداقل: 1