ALS71P514NS040
| سازندگان: | KEMET |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Aluminum Electrolytic Capacitors |
| برگه داده ها: | ALS71P514NS040 |
| توضیحات: | CAP ALUM 510000UF 20% 40V SCREW |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | KEMET |
| دسته بندی محصولات | Aluminum Electrolytic Capacitors |
| سری | ALS71 |
| رأی | - |
| امپدانس | 8 mOhms |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±20% |
| خازن | 510000µF |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | General Purpose |
| فاصله سرب | 1.252" (31.80mm) |
| قطبش | Polar |
| نوع نصب | Chassis Mount |
| بسته بندی/مورد | Radial, Can - Screw Terminals |
| ولتاژ-دارای | 40V |
| طول عمر @ دما. | 20000 Hrs @ 85°C |
| اندازه/ابعاد | 3.031" Dia (77.00mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 7.717" (196.00mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| اندازه زمین کوه سطح | - |
| جریان موج دار @ فرکانس پایین | 34.1A @ 100Hz |
| موج در حال حاضر @ فرکانس بالا | 34.9A @ 10kHz |
| ESR (مقاومت در برابر سری معادل) | 7mOhm @ 100Hz |
در انبار 84 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $71.73 | $70.30 | $68.89 |
حداقل: 1